Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

СКУ закликає ЄС надати Україні перспективу вступу

Автор:

|

Жовтень 12, 2017

|

Рубрика:

СКУ закликає ЄС надати Україні перспективу вступу

Світовий конґрес українців (СКУ) звертається до Європейського Союзу (ЄС) зі запитом запропонувати перспективу членства Україні. Про це заявив Евген Чолій, президент СКУ. «Світовий конґрес українців висловлює тверду підтримку перспективи членства України в ЄС та закликає Євросоюз визнати та прискорити значний прогрес України на шляху реформ, надавши їй чітку перспективу членства в ЄС», — зазначив він.
Таким чином президент СКУ відреагував на ухвалення спільного комюніке на тему: «Стратегічне переосмислення «Східного партнерства», прийняте Україною, Грузією та Молдовою в рамках Міжпарламентської платформи співпраці у Італії. Цей документ закликає ЄС надати Україні, Грузії та Молдові дорожню карту для членства в Євросоюзі під час майбутнього п’ятого Саміту «Східного партнерства», який відбудеться 24 листопада ц. р. в Брюсселі (Бельгія).
Крім цього, п. Чолій закликав ЄС ввести додаткові санкції проти Російської Федерації за військову аґресію на Донбасі та грубі порушення прав людини в окупованому Криму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply