Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

СКУ закликає до негайної міжнародної акції

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

СКУ закликає до негайної міжнародної акції

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), 21 січня ц. р. надіслав лист до міжнародної спільноти з проханням ужити негайних заходів, аби допомогти розв’язати кризу в Україні без подальшого кровопролиття. Висловивши глибоке занепокоєння нещодавнім нелегітимним прийняттям владними структурами України законів, спрямованих на встановлення цілком авторитарного режиму в Україні, СКУ закликав міжнародне співтовариство:
* засудити нелегітимне ухвалення 16 січня 2014 року авторитарних антипротестних законів в Україні;
* спонукати владні структури України скасувати ці репресивні закони;
* закликати владні структури України притягнути до відповідальності осіб, причетних до всіх грубих порушень прав людини, пов’язаних із мирними протестами на Євромайданах України;
* попередити владні структури України про те, що буде введено індивідуальні санкції проти осіб, відповідальних за грубі порушення фундаментальних людських прав і основних свобод, і прийняти європейські закони, подібні до «Закону Магнітського» (США) і запропонованого Акту про відповідальність за глобальні людські права (США), щоби чітко попередити порушників людських прав і основних свобод, що міжнародне співтовариство буде вживати конкретних заходів для притягнення їх до відповідальності за такі неприпустимі дії.
«Ми всі несемо колективну моральну відповідальність перед народом України, який виборює право жити в демократичній європейській державі, — заявив президент СКУ. — Ці репресивні закони, прийняті провладною більшістю в парламенті України, грубо обмежують людські права й основні свободи».
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply