Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

СКУ вітає заяву лідерів G7

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

СКУ вітає заяву лідерів G7

Засідання G7

Світовий конґрес українців (СКУ) вітає заяву лідерів «Великої сімки» щодо України від 26 квітня ц. р. і закликає до негайних конкретних і ефективних дій. Разом із президентом Ради Європи та головою Європейської комісії лідери G7 висловили глибоке занепокоєння з приводу подальших зусиль сепаратистів, яких підтримує Росія, дестабілізувати східну Україну, а також підтвердили своє зобов’язання робити подальші кроки для забезпечення мирної й стабільної ситуації під час президентських виборів 25 травня.

Даючи обіцянку Україні за виконання її зобов’язань згідно із Женевською угодою від 17 квітня 2014 року між Україною, Росією, Європейським Союзом і Сполученими Штатами, лідери «Великої сімки» наголосили, що Росія не вжила жодних конкретних дій на підтримку Женевської угоди й продовжує нагнітати напругу загрозливими військовими маневрами на кордоні з Україною.
Рішуче засудивши незаконні спроби Росії анексувати Крим і Севастополь, лідери G7 заявили, що тепер вони будуть застосовувати проти цієї незаконної анексії всі правові та практичні дії, у тому числі, в економічній, торговельній і фінансовій сферах.
«Світовий конґрес українців закликає лідерів «Великої сімки» негайно застосовувати конкретні й ефективні заходи, щоби зупинити жорстокі акти насильства російських спецпідрозділів проти українського населення в східній Україні та силову окупацію Криму», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply