Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 25, 2020

СКУ вітає український народ на переможному шляху

Автор:

|

Лютий 27, 2014

|

Рубрика:

СКУ вітає український народ на переможному шляху

Світовий конґрес українців (СКУ) щиро вітає український народ на переможному шляху до демократичної, української та європейської держави, що свідчить про його силу, відвагу та єдність. СКУ також вітає конструктивну працю Верховної Ради України й цілком підтримує важливі постанови, які вона прийняла 21 і 22 лютого ц. р., у тому числі про відновлення Конституції України 2004-го, скликання виборів президента України 25 травня 2014 р. і про звільнення колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.
СКУ закликає міжнародне співтовариство визнати легітимність ухвалених постанов. СКУ й українська діаспора надалі будуть підтримувати український народ і процеси демократизації та євроінтеграції України.
«СКУ вшановує пам’ять жертв Євромайданів, які загинули за свободу в Україні, й уславлює всіх героїв Євромайданів в Україні, які своєю посвятою та вірою у світле майбутнє прискорили демократизацію України й об’єднали український народ у баченні країни справді демократичною, українською та європейською», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply