Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

СКУ створив комітет із підтримки розвитку України

Автор:

|

Листопад 03, 2016

|

Рубрика:

СКУ створив комітет із підтримки розвитку України
Евген Чолій у Верховній Раді України

Евген Чолій у Верховній Раді України

Світовий конґрес українців (СКУ) створив Комітет із підтримки економічного розвитку України, головою якого було призначено Олену Кошарну, заступника президента СКУ. «Світовий конґрес українців рішуче підтримує реформи, які впроваджують владні структури України, та вірить у те, що Комітет із підтримки економічного розвитку України при СКУ сприятиме посиленню міжнародної підтримки демократичного розвитку та економічного зростання України», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Комітет із підтримки економічного розвитку України співпрацюватиме з українськими громадами в усьому світі, координуючи зусилля для залучення міжнародної спільноти до підтримки реформ і просування економічного розвитку України на світовому рівні. Ця ініціатива буде спрямована на те, щоб посилити міжнародні торговельні можливості України, рекомендувати практичні заходи для покращення інвестиційного клімату в Україні та залучити до країни прямі іноземні інвестиції, просуваючи водночас величезний потенціал України й її народу.
Як зазначила п. Кошарна, структурні реформи, які зараз відбуваються, надзвичайно важливі для забезпечення стійкої макроекономічної стабільності та повернення до економічного зростання і процвітання українського народу. «Для українців важливо відчувати підтримку потужної 20-мільйонної діаспори в її спробах, по-перше, сприяти експорту високоякісної продукції місцевого виробництва, по-друге, залучати інвестиції для модернізації та доступу до нових ринків, по-третє, створювати робочі місця і, наостанок, забезпечувати зростання їхніх доходів. Для мене є великою честю очолювати роботу цього Комітету та закликати наших членів контактувати з СКУ, щоб приєднатися до нашої ініціативи. Розраховуємо на співпрацю з урядом, зацікавленими сторонами, інвесторами та громадою для сприяння економічним трансформаціям України», — наголосила вона.
Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, привітав цю ініціативу. «Світовий конґрес українців підтримує український уряд на шляху реформ і створив Комітет з підтримки економічного розвитку. Я готовий до тісної та якісної співпраці! Підтримка нашої потужної 20-мільйонної діаспори може бути дуже корисною для нас», — написав він у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply