Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

СКУ просить надати Україні військову допомогу

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

СКУ просить надати Україні військову допомогу
Андерс Фоґ Расмуссен

Андерс Фоґ Расмуссен

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), надіслав до Андерса Фоґ Расмуссена, Генерального секретаря НАТО, і провідників країн – членів НАТО, аналітичну записку «Справа військової підтримки України».
«Тисячі російських військ є безпосередньо задіяні в Україні в тому, що, безсумнівно, є вторгненням, і Путін посміливішав через повільну та слабку реакцію західних країн, які не впроваджують найжорсткіших санкцій проти Російської Федерації (РФ) і не надають необхідної військової допомоги Україні для захисту.
Аґресія Кремля в Україні може бути зупинена тільки сильною і рішучою відповіддю з боку НАТО і країн «Великої сімки», що змусило би РФ дорого заплатити за продовження таких дій. Ця відповідь повинна містити цілеспрямовані секторальні санкції, політичну ізоляцію Путіна та військову підтримку для України», — йдеться в заяві.
«Ми вважаємо, що саме тепер є той час, коли НАТО та його члени можуть допомогти Україні захистити себе, надавши їй оборонну військову допомогу, — п. Чолій. — Ми високо цінуємо НАТО у вжитті рішучих дій на підтримку союзників Східної Європи, але закликаємо НАТО не покидати Україну та її народу, який так героїчно боровся за здобуття демократії та за людську гідність. Якщо світ не підтримає Україну в захисті незалежності та відновленні її територіальної цілісності, він ніколи не буде насолоджуватися глобальним миром і безпекою».
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply