Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

СКУ позитивно оцінює відставку прем’єра України

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

СКУ позитивно оцінює відставку прем’єра України

Світовий конґрес українців (СКУ) позитивно оцінює відставку прем’єр-міністра України, яка має наслідком відставку уряду України. «СКУ вважає такий розвиток подій кроком у правильному напрямку й закликає Януковича, провідників опозиції та Євромайдану продовжувати перемовин задля мирного й демократичного розв’язання кризи в Україні», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.
Також 28 січня ц. р. у Монреалі (Канада) п. Чолій зустрівся з Марціном Босацьким, послом Польщі в Канаді, щоб обговорити ситуацію в Україні. Участь у розмові також узяв Анджей Шидло, Генеральний консул Польщі в Монреалі.
Евген Чолій від імені СКУ подякував Польщі за відданість у просуванні євроінтеграції України й Угоди про асоціацію з Європейським Союзом (ЄС). Посол Польщі та президент СКУ торкнулися теми останніх подій в Україні, які призведуть до формування нового уряду. Вони також підтримали потребу знайти мирне і демократичне розв’язання кризи в Україні. Посол Босацький зазначив, що «Угода про асоціацію між ЄС та Україною ще лежить на столі та що слід передбачити ширший пакет допомоги, щоби сприяти запровадженню справжніх реформ і модернізації України».
Прес-служба Світового конґресу українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply