Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

СКУ потребує вашої підтримки!

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

СКУ потребує вашої підтримки!

Петро Порошенко

Виступаючи на Міжнародній конференції на підтримку України, Петро Порошенко наголосив на вирішальній ролі партнерів української держави у відновленні миру й стабільності в реґіоні та запевнив: «Ми не дозволимо нікому втомитися від України».
Наша світова українська спільнота відгукнулася на виклики, яких ще не було в сучасній історії. Напередодні 24-ї річниці незалежності України ми стали свідками неодноразового відкритого втручання Російської Федерації (РФ) у внутрішні справи незалежної України, порушення кордонів України, незаконної окупації Криму і, крім усього, відкритої військової аґресії на сході України.
Українські громади всього світу відразу активізували уряди своїх країн до засудження порушень міжнародного законодавства, рішучого захисту прав українського народу, введення санкцій проти держави-аґресора та до надання Україні істотної фінансової допомоги й військової підтримки.
Світовий конґрес українців (СКУ) разом із українськими громадами усього світу є провідним партнером України в її просуванні до міжнародного співтовариства як дуже важливого члена європейської спільноти, що стоїть на передній лінії захисту не лише інтересів української держави, але й основних цінностей і принципів західної цивілізації.
Завдяки нашим спонсорам і жертводавцям, надзвичайно активним і щедрим українським громадам та організаціям діаспори, численним добровольцям, котрі жертвують свій час і зусилля для позитивних змін в Україні, українська діаспора на чолі з СКУ допомогла забезпечити Україні допомогу, підтримку та друзів на найвищому рівні. Але нам треба зробити набагато більше. У найближчому майбутньому ми, як світова українська спільнота, повинні зосередитися на такому:

Підтримувати увагу міжнародної спільноти до українських питань
СКУ буде встановлювати додаткові партнерські взаємини з всесвітньовідомими інституціями й установами для розгортання цільових кампаній і проектів, спрямованих на підвищення іміджу України та притягнення до підтримки українських ініціатив як на високому рівні, так і на рівні широкого суспільства, зокрема на захист незалежності й територіальної цілісності України.

Протидіяти російській дезінформації
Міжнародне співтовариство мусить об’єднатися в боротьбі з російською дезінформацією. Завдяки широкій мережі своїх зв’язків на світовому рівні СКУ має великі можливості для зміцнення міжнародних зусиль у протидії російській дезінформації.

Підтримувати реформи в Україні
СКУ має продовжувати свою роботу з високопосадовцями Європейського Союзу (ЄС) у питанні підтримки процесу реформ в Україні, в т. ч. ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною всіма державами, членами ЄС; надання вагомого пакета фінансової допомоги, подібної до Плану Маршалла, й імплементацію безвізового режиму для громадян України.

Зміцнювати громадянське суспільство
СКУ, використовуючи силу і спільний досвід організованої української громади та засноване Представництво СКУ в Україні, буде й надалі розвивати міцні партнерські стосунки з неурядовими організаціями в Україні та пов’язувати їх із аналогічними організаціями на Заході для подальшої співпраці.
СКУ, як і раніше, продовжуватиме діяльність у всіх цих напрямках у партнерстві з Україною. Однак рівень нашого успіху буде залежати від вашої підтримки. «Я закликаю вас приєднатися до українців усього світу у їхніх зусиллях позитивно вплинути на майбутнє України, її народу та світової української спільноти, — заявив Евген Чолій, голова СКУ. — Нове покоління українців рішуче зобов’язалося реалізувати спільну візію суспільства, у якому би поважали основні людські права і свободи та дотримувалися демократичних європейських цінностей».
Разом у критичний і поворотний момент історії ми доклали надзвичайних зусиль. Правда – на нашому боці, але виклики є ще дуже великі. Станьте прихильником СКУ. Ваша пожертва сьогодні допоможе підтримати візію майбутнього та запевнити, що ніхто й ніколи не втомиться від України.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply