Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

СКУ підтримує візову лібералізацію для України

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

СКУ підтримує візову лібералізацію для України

Світовий конґрес українців (СКУ) підтримує рекомендацію Комітету із закордонних справ Європейського парламенту від 22 січня ц. р. про внесення змін, спрямованих на лібералізацію візової угоди з Україною.
Евген Чолій, президент СКУ, надіслав до провідників Європейського Союзу (ЄС) лист, ще раз підтвердивши позицію СКУ стосовно того, що безвізовий режим для громадян України сприятиме поїздкам українців до Європи, зміцнюватиме зв’язки між Європою й українським народом та просуватиме євроінтеграцію України.
Опитування, проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва від 30 березня до 4 квітня 2012 року, свідчить, що: а) підтримка членства в ЄС значно зростає серед тих українців, які відвідали одну з держав – членів ЄС, США чи Канаду (78 %, які відвідали, проти 45 %, які не відвідували) і б) тільки 17 % українців бували в одній із держав – членів ЄС, США чи Канаді.
«Ми закликаємо Комітет із питань прав і свобод громадян, судочинства та внутрішніх справ Європейського парламенту (ЄП) схвалити зміни до Угоди між ЄС і Україною про спрощення оформлення віз, щоби ЄП міг прийняти їх на своєму засіданні в березні 2013 року», — заявив п. Чолій.
Світовий конґрес українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply