Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

СКУ інформує

Автор:

|

Квітень 17, 2014

|

Рубрика:

СКУ інформує

BРосійський аґресор в Україні

Засуджуємо невпинну аґресію Росії проти України
Світовий конґрес українців (СКУ) рішуче засуджує тривалу аґресію Росії проти України, що спричинила смерті й травми українського населення. Відкрита неповага президента Путіна до міжнародного права, у тому числі Хартії ООН, і цілковита зневага до закликів міжнародної спільноти припинити російську аґресію демонструють його імперіалістичні плани щодо повномасштабного військового вторгнення в Україну.
«СКУ закликає до негайного спрямування Миротворчих сил ООН і додаткових військових і цивільних спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі в реґіони східної й південної України, щоби не допустити військової конфронтації, яка поставить мир і стабільність у Європі під серйозну загрозу», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.

Вітаємо резолюцію ПАРЄ
СКУ вітає резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) від 10 квітня ц. р., яка рішуче засудила порушення РФ суверенітету й територіальної цілісності України та призупинила права російської делегації до кінця сесії 2014-го.
Резолюція під назвою «Повторний перегляд на основних підставах попередньо ратифікованих повноважень російської делегації» відгукнулася на заклики міжнародного співтовариства, у тому числі СКУ, і вважає дії Росії як держави-члена ПАРЄ цілком очевидним порушенням своїх обов’язків і зобов’язань.
Суворо засуджуючи аґресію й дезінформацію РФ, резолюція ПАРЄ підтверджує реальну та теперішню загрозу для міжнародного миру й безпеки. Зокрема:
6. Асамблея вважає, що, порушуючи суверенітет і територіальну цілісність України, Росія створила загрозу для стабільності та миру в Європі. Анексія Криму і кроки, що призвели до цього, стали сценарієм, за яким тепер ведуться дії в інших частинах України, про що свідчать події в Донецьку, Харкові та Луганську від початку тижня.
8. Асамблея шкодує, що повідомлення про заявлені, але непідтверджені порушення щодо російськомовної меншини та безпідставні звинувачення стосовно крайніх правих за природою владних структур у Києві були використані з політичною метою багатьма високопосадовцями та членами парламенту РФ у їхніх публічних заявах.
Як наслідок, ПАРЄ призупинила право голосу делегації РФ, її право бути представленою в Бюро асамблеї, Президентському комітеті та в Постійному комітеті, а також брати участь у місіях зі спостереження за виборами. «Міжнародне співтовариство мусить активізувати свої дії у відповідь на продовження аґресії Росії або ризикувати бути свідком подальшої імперіалістичної експансії Росії в східну Україну, а відтак, і в інші частини Європи», — заявив п. Чолій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...