Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

СКУ готує подорож пам’яті й торжества

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

СКУ готує подорож пам’яті й торжества

Цьогоріч у зв’язку з відзначенням 80-ї річниці Голодомору Світовий конґрес українців (СКУ) закликає нащадків очевидців і жертв Голодомору взяти участь у незвичайній подорожі пам’яті й торжества — пам’яті про мільйони втрачених життів і торжества життів тих, хто вцілів.

За останні роки міжнародне співтовариство збагатилося мужністю людей, які повернулися до своїх болючих спогадів і відкрили свої серця світу, поділившись особистими переживаннями про Голодомор — український ґеноцид 1932-1933 рр. Незважаючи на відкриту рану, залишену в їхньому житті та житті їхніх родин, вони змогли розповісти свої зворушливі історії й тим відкрити світові жахливу правду та її вплив на майбутнє нації. Міжнародна спільнота надзвичайно вдячна їм за мужність і рішучість.
Подорож пам’яті та торжества передбачає приїзд нащадків очевидців і жертв Голодомору з країн свого проживання до України, яка стане центром міжнародного відзначення 80-ліття Голодомору 1932-1933 рр. Упродовж перебування в Україні вони зустрінуться з місцевими свідками та нащадками очевидців і жертв Голодомору й запишуть їхні спогади, щоби поділитися ними з українцями діаспори. Також передбачено збір колосків для виготовлення символічних снопів пам’яті, які будуть у центрі уваги під час урочистого вшанування жертв Голодомору в усьому світі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply