Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

СКУ хоче створити у Львові реабілітаційний центр для вояків АТО

Автор:

|

Квітень 14, 2016

|

Рубрика:

СКУ хоче створити у Львові реабілітаційний центр для вояків АТО
Евген Чолій

Евген Чолій

Представники української діаспори запропонували побудувати у Львові реабілітаційний центр для воїнів антитерористичної операції (АТО). Про це заявив Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ).
Він зазначив, що діаспора всіляко сприятиме будівництву й оснащенню такого центру. Крім цього, на базі реабілітаційного центру військові зможуть проходити реабілітацію в той час, коли їм це необхідно.
«Наразі багато українських поранених проходить лікування і реабілітацію в країнах Європи. Створення реабілітаційного центру у Львові вирішило б цю проблему, й учасники АТО мали б можливість лікуватися вдома, у той час, коли їм це потрібно. Бо, наприклад, психологічні проблеми за один раз не можна вилікувати, подекуди військові повертаються до них щороку», — наголосив п. Чолій.
Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради (ЛОР), своєю чергою, заявив, що будувати з нуля нову медичну установу — це великі кошти і багато часу, а допомога українським бійцям потрібна негайно. «Нині набагато важливіше вкладати кошти в діючі медичні установи, ніж будувати нові. У Львові вже є чимало закладів, де учасники АТО можуть проходити реабілітацію. Серед них — військовий госпіталь, шпиталь у Винниках, обласна психіатрична лікарня, де є гостра потреба в ремонті й оновленні медичного обладнання. Якщо нам вдасться об’єднати зусилля та не будувати нову установу з нуля, а вкласти кошти в уже діючі заклади — відремонтувати один поверх, один кабінет, один спортзал, одну реабілітаційну кімнату, це буде значно більшою допомогою», — пояснив він.
Голова СКУ вислухав голову ЛОР і запевнив, що пропозиція про будівництво реабілітаційного центру залишається чинною, однак представники української діаспори готові розглянути різні думки щодо поліпшення лікування бійців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply