Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Шановні громадяни України!

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Шановні  громадяни України!

Консульський підрозділ Посольства України в США інформує вас, що 29 грудня 2011 року набули чинності нові Правила ведення закордонними дипломатичними установами України консульського обліку громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, і дітей — громадян України, усиновлених іноземцями або громадянами України, які постійно проживають за кордоном, затверджені наказом Міністерства закордонних справ від 17.11.2011 № 337, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.12.2011 за № 1458/20196.

Розділом V Порядку передбачено випадки зняття громадян України з постійного консульського обліку.

Зокрема, згідно з новими правилами, у разі відсутності в Посольстві України інформації про громадянина України протягом десяти років від часу взяття його на постійний консульський облік, такий громадянин має бути знятий із консульського обліку.

Зняття з консульського обліку буде здійснюватися в разі ненадходження відповіді від громадянина протягом 30 днів від дати відправлення посольством письмового повідомлення щодо необхідності підтвердження його персональних даних на адресу громадянина, вказану в наявній в установі обліковій картці.

У зв’язку із цим звертаємось із проханням до громадян України, які змінили адресу свого місця проживання від часу взяття їх на постійний консульський облік, надіслати на адресу посольства (3350 M Street N.W. Washington D.C.) заповнену заяву про зміну персональних даних.

Додаткову інформацію ви можете отримати на веб-сторінці посольства за адресою: http://www.mfa.gov.ua/usa/ua/publication/content/57861.htm, або за телефоном (202) 349-3379 у Надії Костенко, другого секретаря з консульських питань.

Консульський підрозділ Посольства України в США

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply