Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 17, 2019

Російським товарам — бойкот!

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Російським товарам — бойкот!

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), заявив, що діаспора висунула пропозицію щодо бойкотування російських товарів у світі та заміни їх на українські. «Зараз ми обговорюємо ініціативу щодо організації бойкоту російських товарів у світі. Маємо на увазі не лише харчові продукти, а й металургію та газ. Ми будемо фактично закликати щодо металургії, щоби не тільки був бойкот російського виробництва, але й щоби замінити російські продукти на українські в різних країнах», — сказав п. Чолій.

Він також повідомив, що українська діаспора, занепокоєна подіями в Україні, намагається допомагати як фінансово, так і морально. Зокрема, українці в США організували кампанію зі збору коштів для допомоги Збройним силам України та Національній гвардії.
Також СКУ привітав резолюцію Організації Об’єднаних Націй (ООН) від 27 березня ц. р., яка засвідчила підтримку урядів країн світу щодо суверенітету й територіальної цілісності України та підтвердила, що так званий референдум у Криму й Севастополі, який відбувся 16 березня ц. р., не має юридичної сили. Свідченням міжнародної підтримки, у тому числі з боку СКУ, стало те, що за запропоновану Україною резолюцію проголосувало 100 із 193 держав, членів ООН. Тільки десять країн розділило позицію Росії, а 58 – утрималося від голосування.
«Засудженням державами, членами ООН, силової анексії Криму Росією вільний світ чітко заявив про непорушність кордонів України», — констатував президент СКУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...