Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Різдвяне привітання від СКУ

Автор:

|

Грудень 31, 2014

|

Рубрика:

Різдвяне привітання від СКУ

Вертеп

Світовий конґрес українців (СКУ) щиро вітає ієрархів і душпастирів українських Церков, Президента, прем’єр-міністра, голову Верховної Ради України, українських воїнів, а також усіх українців в Україні й у діаспорі з одним із найбільших християнських свят — Різдвом Христовим!
Віра у Бога століттями гуртувала наш народ, нагадувала про обов’язок жити за Його заповідями та принципами християнської моралі, а також у різні часи нашої історії надихала впевненістю в перемогу добра та справедливості. Цього дня ми традиційно збираємося в родинному колі, щоби разом уславити Господа, подякувати Йому за дари та попросити ласки для себе й своїх родин.
Зараз думки всього світового українства спрямовані до України, чий народ боронить незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини й стоїть на передовій лінії в захисті загальнолюдських цінностей. Тож у ці тяжкі для України часи згадаймо всіх, хто в боротьбі за вищі ідеали поклав своє життя на жертовник свободи. Відкриймо наші серця до потреб наших братів і сестер і помолімося до Всевишнього Бога, щоби наша духовна Батьківщина якнайшвидше звільнила свої землі від чужоземної аґресії й розвивалася як українська, демократична та європейська держава.
Бажаємо вам миру, злагоди і міцного здоров’я на довгі роки! Христос родився! Славімо його!
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply