Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Президент СКУ зустрівся з посадовцями Британії

Автор:

|

Червень 16, 2016

|

Рубрика:

Президент СКУ зустрівся з посадовцями Британії
Евген Чолій і Володимир Павлюк

Евген Чолій і Володимир Павлюк

Президент Світового конґресу українців (СКУ) зустрівся з високопосадовцями та представниками громадянського суспільства Великої Британії, щоб обговорити подальшу підтримку України. Евген Чолій зосередив увагу співрозмовників на загрозі міжнародній безпеці, яку становить гібридна війна Російської Федерації (РФ), що незаконно окупувала Крим та продовжує здійснювати ескалацію своїх військових дій у Східній Україні. Він зазначив, що Україна, боронячи свої кордони, захищає глобальну безпеку та заслуговує на підтримку міжнародної спільноти.
Президент СКУ закликав Велику Британію сприяти продовженню цільових санкцій проти РФ, поки вона не буде дотримуватися мінських домовленостей і не припинить нелегальну окупацію Криму. Окремо п. Чолій заохочував Велику Британію просувати спрямування в зону проведення антитерористичної операції в Україні поліцейської місії Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ), щоб сприяти дотриманню Росією мінських домовленостей.
Крім цього, президент СКУ закликав британців відповідно реагувати на грубі порушення російськими владними структурами людських прав у окупованому Росією Криму та допомогти звільненню українських політичних в’язнів у РФ. Він також акцентував на російській дезінформаційній кампанії, яка всіляко намагається дискредитувати Україну та представити її в світі як невдалу державу, та закликав протистояти російській пропаганді, сприяти процесам реформ в Україні та визнавати вже впроваджені реформи.
Окрему зустріч на ці теми Президент СКУ провів із представниками Королівського інституту міжнародних справ «Четем-гауз». Перебуваючи в Лондоні, п. Чолій обговорив важливі українські питання з Владикою Глібом Лончиною, єпископом Єпархії Пресвятої родини Української греко-католицької Церкви в Лондоні. Він також зустрівся з Наталією Галібаренко, Послом України у Великій Британії, у ході якої обмінявся думками про посилення співпраці у протидії аґресорським діям РФ.
Водночас президент СКУ обговорив шляхи підтримки України під час зустрічі з українською громадою Лондона на чолі з Володимиром Павлюком, головою Лондонського відділення Союзу українців у Британії. Разом із президентом СКУ в зустрічах брав участь Богдан Терлецький, член ради Союзу українців у Британії. «Закликаю Велику Британію як підписанта Будапештського меморандуму про гарантії безпеки, активно допомагати Україні захистити свою територіальну цілісність і тим самим забезпечити мир і стабільність у реґіоні», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...