Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

Президент СКУ зустрівся з п. Турчиновим

Автор:

|

Лютий 19, 2015

|

Рубрика:

Президент СКУ зустрівся з п. Турчиновим

Евген Чолій та Олександр Турчинов

У Києві 11 лютого ц. р. відбулася зустріч Евгена Чолія, президент Світового конґресу українців (СКУ), й Олександра Турчинова, секретаря Ради національної безпеки й оборони (РНБО) України. За словами п. Турчинова, зараз надзвичайно важливою є «координація зусиль українців усього світу для допомоги Україні». «Мова йде не тільки про гуманітарну допомогу, у чому дуже допомагає СКУ, а й про вплив українців світу на уряди своїх країн із питань надання Україні військово-технічної допомоги», — сказав чиновник.

Крім того, секретар РНБО наголосив на необхідності створення координаційних центрів волонтерських рухів у всіх країнах світу, де є бажання допомогти Україні, «де розуміють, що українці сьогодні захищають від аґресора цивілізований світ».
«Було б ефективно це зробити на базі СКУ, який має напрацьовані зв’язки з владою нашої країни», — зазначив Олександр Турчинов і подякував присутнім за вже надану підтримку.
Своєю чергою, п. Чолій зазначив, що надання військово-технічної допомоги Україні стане «реальним стримуючим чинником щодо агресора й це послужить саме деескалації конфлікту».
«Українська діаспора була, є і буде з Україною, на боці якої – правда. І вона переможе», — запевнив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...