Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Президент СКУ зустрівся з громадою Нью-Йорка

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Президент СКУ зустрівся з громадою Нью-Йорка

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), 23 січня ц р. мав зустріч з українцями Нью-Йорка, яку організував Український конґресовий комітет Америки (УККА). Пан Чолій ознайомив присутніх із основною діяльністю СКУ за минулий рік, що була спрямована на євроінтеграцію та демократизацію України, захист людських і національних прав українців, а також на поглиблення зв’язків зі складовими організаціями СКУ й українськими громадами у світі та на відстоювання їхніх інтересів.

Президент СКУ наголосив на нинішній кампанії СКУ з прискорення євроінтеграції України, яка дасть українцям змогу жити в гармонії з європейською спільнотою, що поділяє їхні цінності та поважає принципи непорушності державних кордонів, демократії, основних свобод і прав людини, на відміну від російської євразійської альтернативи, котра за своєю природою є експансіоністською й авторитарною.
Евген Чолій також привернув увагу аудиторії до важливої ролі Міжнародної місії СКУ зі спостереження за парламентськими виборами 2012 року в Україні та подякував за вагомий внесок у її успішну працю всім членам і співголові цієї місії, президенту УККА Тамарі Ґалло-Олексій.
Президент СКУ висловив визнання українській спільноті США за просування важливих українських питань і закликав її до подальшої співпраці з СКУ. Відтак, оголосив подяку за важливу фінансову підтримку всім жертводавцям, зокрема членам Клубу президента СКУ 2012 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply