Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

Президент СКУ здійснив візит до Тунісу

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Президент СКУ здійснив візит до Тунісу

Р. Зґонді, А. Суейд та Е. Чолій

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), здійснив робочий візит до Тунісу задля налагодження зв’язків із українською громадою й обговорення актуальних українських питань із туніськими високопосадовцями.
Він зустрівся з головою та заступником голови Групи дружби з Україною в Асамблеї народних представників Тунісу, місцевому парламенті. Евген Чолій подякував Тунісу за підтримку Резолюції про територіальну цілісність України № 28/262, яку 27 березня 2014 року прийняла Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних націй. Він також поінформував про процеси реформ в Україні та заохочував до зміцнення політичних і економічних відносин між двома країнами. У цьому контексті гість закликав відкрити консульство Тунісу в Києві та запровадити безвізовий режиму для українців, котрі подорожують до Тунісу, оскільки це сприятиме розвитку туризму в Тунісі.
Під час громадської зустрічі в Посольстві України в Тунісі п. Чолій розповів про діяльність СКУ. Своєю чергою, активісти української громади розповіли Президенту СКУ про новозареєстровану громадську організацію (ГО) закордонних українців «Берегиня» під проводом Наталії Черненко, а також про специфіку життя українців в Тунісі, про їхні успіхи та потреби.
Під час свого візиту президент СКУ також зустрівся з Миколою Нагорним, Послом України в Лівії та Тунісі, котрий супроводжував його під час зустрічей. «Світовий конґрес українців вітає новозареєстровану ГО закордонних українців «Берегиня» і розраховує на продуктивну та тісну співпрацю з нею в майбутньому», — заявив Евген Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply