Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Президент СКУ виступив у ЄП

Автор:

|

Грудень 17, 2015

|

Рубрика:

Президент СКУ виступив у ЄП

Евген Чолій

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), 8 грудня ц. р. виступив у Брюсселі (Бельгія) на сесії делегації до парламентського комітету асоціації «ЄС-Україна» при Європейському парламенті (ЄП) під головуванням Андрея Пленковича на тему «Обмін думками про стратегічну комунікацію Європейського Союзу та гібридну війну в Україні».
Президент СКУ наголосив, що крім своїх військових атак, президент Росії розгорнув дезінформаційну кампанію, щоб відвернути увагу від реальної загрози, яку становить ??російська аґресія для незалежності та територіальної цілісності суверенних держав, європейської спільноти, західних цінностей і глобальної безпеки. Лише 2014-го Росія витратила 643 млн EUR зі свого державного бюджету на підтримку просування російськими засобами масової інформації «руского міра».
Евген Чолій відзначив План дій зі стратегічної комунікації, розроблений Європейською службою зовнішньої діяльності як позитивний крок у демонструванні того, що міжнародне співтовариство визнало ревізіоністські геополітичні цілі Путіна й усвідомило масштаби та вплив дезінформаційних тактик Росії.
Однак для зміцнення Плану дій очільник СКУ рекомендував сильніші заходи, спеціально розроблені, щоб протистояти російській пропаганді і, що важливіше, виявити ефект маніпулювання інформацією щодо основних демократичних цінностей і глобальної безпеки. Ці заходи мусять містити повне викриття російських намірів із поясненням причин дезінформаційної кампанії та розширення стратегії, щоб включити Захід.
«Міжнародна спільнота мусить зосередитися на тому, що поставлено на карту, виробити рішення, які однозначно сформулюють загрозу, що постала перед нами, та обговорити, чому це питання є важливим для кожної особи, для якої свобода та демократія мають першорядне значення», — заявив п. Чолій.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply