Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Президент СКУ виголосив слово у Вінніпезі

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Президент СКУ виголосив слово у Вінніпезі

Евген Чолій у Вінніпезі

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), виголосив промову на відкритті пам’ятника Голодомору у Вінніпезі. На церемонії також виступили лейтенант-губернатор Філліп Лі та прем’єр-міністр Манітоби Ґреґ Селінджер, котрі привітали українську громаду із цією важливою подією.
Розміщений на території Закoнoдавчo? ради Манiтoби пам’ятник Голодомору, виконаний у вигляді символічного скульптурного зображення дівчинки з колосками, освятили митрополит Української греко-католицької церкви в Канаді Лаврентій Гуцуляк та о. Олександр Гаркавий, представник Української православної церкви в Канаді.
Цей пам’ятник було споруджено завдяки зусиллям Комітету з інформування та просвіти про Голодомор Манітобської провінційної ради Конґресу українців Канади (КУК) на чолі зі співголовами Іриною Балан і Валею Ноузворті.
Ведучою церемонії відкриття монумента була Оксана Боднарчук, голова Манітобської провінційної ради КУК. «Голодомор 1932-1933 рр. визнали за ґеноцид українського народу 16 країн світу, — зазначив п. Чолій. — Він забрав життя більшяк 7 млн. українців». Перебуваючи у Вінніпезі, президент СКУ взяв участь у Річних загальних зборах КУК, де під час бенкету з нагоди вручення нагороди «Булава» привітав активістів української громади Манітоби.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...