Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Працювати до Бразилії — із візами

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Працювати  до Бразилії — із візами

Безвізовий режим із Бразилією не поширюється на українців, які виїжджають до цієї країни на заробітки, і деяких журналістів. Про це повідомив Олександр Дикусаров (на фото), прес-секретар Міністерства закордонних справ (МЗС) України, пояснюючи особливості міждержавної угоди про безвізовий режим між Україною та Бразилією. Він нагадав, що відповідна угода набула чинності 30 грудня 2011 року.

За словами чиновника, вона передбачає часткову відмову від віз: взаємний безвізовий режим для громадян обох держав, що здійснюють поїздки з метою туризму та бізнесу на період не більш як 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

«За інформацією МЗС Бразилії, термін «із метою бізнесу» стосується поїздок громадян України до Бразилії для вивчення комерційних можливостей, підписання контрактів і з метою здійснення фінансової, управлінської й адміністративної діяльності», — зазначив п. Дикусаров. Водночас, він наголосив, що безвізовий режим не поширюється на громадян України, які виїжджають до Бразилії для працевлаштування, виконання робіт і надання послуг у межах укладених контрактів, а також для роботи кореспондентів, зйомок телевізійних, документальних і рекламних сюжетів. Посадовець зазначив, що ця норма поширюється тільки на журналістів, які прибувають до Бразилії на більш ніж 90 днів.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...