Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Педагоги з Польщі — у Львові

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Педагоги з Польщі —  у Львові

Упродовж 5­—10 квітня на запрошення Головного управління освіти й науки Львівської обласної державної адміністрації на стажуванні у Львові перебували директори та вчителі українських шкіл і пунктів навчання Республіки Польща (РП). 23 педагоги представляли українські школи з різних куточків РП: Західнопоморського воєводства (м. Білий Бір), Любуського воєводства (м. Зелена Ґура та Шпротава), Вармінсько-Мазурського воєводства (м. Венгожево й Бартолинці) і Поморського воєводства (м. Слупськ, Лемберк, Томтів).

За час перебування в місті Лева педагоги відвідали уроки в середній загальноосвітній школі (ЗОШ) № 83 м. Львова та ЗОШ І—ІІ ступеня «Школа радості» з поглибленим вивченням англійської мови, провели зустрічі з письменником Іваном Лучуком, який розповів про сучасну українську літературу, і з Олексою Гуменюком, головою Крайового братства ОУН-УПА.

Також учителі відвідали театри та храми Львова, побували на екскурсіях і на фабриці вишиванок, придбали художню, навчальну й методичну літературу для своїх шкіл.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply