Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

ОУН (б) і СКУ звернулися до Віктора Януковича

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

ОУН (б) і СКУ звернулися до Віктора Януковича

Організація українських націоналістів (бандерівців) наполягає на негайному звільненні екс-прем’єра Юлії Тимошенко на підставі рішення Європейського суду з прав людини. «ОУН (б) вважає неприпустимим подальше перебування Юлії Тимошенко за ґратами, а спробу влади в особі заступника генерального прокурора Рената Кузьміна засудити екс-прем’єра ще за низкою статей розцінює як свідомий саботаж євроінтеграції України та підігравання з боку владних чиновників проросійським силам», — ідеться в заяві, поширеній Центром зовнішньополітичних досліджень.

В ОУН (б) підкреслюють, що політика влади України не сприяє прискоренню європейської інтеграції України. «Партія реґіонів замість того, щоби підтримувати впровадження реформ, необхідних для підписання Угоди про асоціацію, займається просуванням тільки політичних рішень. Дії влади та провладної партії, зокрема, указують на те, що владна команда навмисно гальмує процеси євроінтеграції: крім відсутності реформ судової галузі, правоохоронної системи це – і відсутність Виборчого кодексу, невизначеність щодо довиборів у п’яти проблемних округах, відкладання виборів у Києві, — і все це може поставити хрест на наших європейських перспективах», — зазначають націоналісти.
А Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), письмово ще раз закликав президента Януковича припинити вибіркове правосуддя в Україні та негайно звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко на додаткових підставах рішення Європейського суду з прав людини в справі «Тимошенко vs Україна» від 30 квітня ц. р.
У цьому рішенні суд одноголосно визнав, що весь термін досудового ув’язнення колишнього прем’єр-міністра України Тимошенко був свавільним і незаконним. «Світовий конґрес українців переконаний, що якнайшвидше звільнення колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко було би позитивним кроком на шляху до підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною під час Третього саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 року», — заявив п. Чолій. Копію цього листа було надіслано до міжнародних високопосадовців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply