Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Олександр Тимошенко — про бандитизм Януковича

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Олександр Тимошенко —  про бандитизм Януковича

Останні події однозначно вказують на те, що нинішня влада переживає агонію й передсмертні конвульсії, стверджує чоловік екс-прем’єра України Юлії Тимошенко — Олександр. Про це йдеться в його нещодавній заяві. «Два роки експерименту над українським народом призвели до тотального зубожіння та підвищення смертності серед населення, повернення до періоду тотального перерозподілу

1990-х рр. За два роки статки олігархів і депутатів, які бігають на підтанцьовках влади, збільшилися в 250 разів. Влада сама себе загнала в глухий кут, вихід із якого тільки один — повалення цього злочинного людиноненависницького режиму», — повідомляє політик в еміґрації.

«Бачачи повний провал своєї як зовнішньої, так і внутрішньої політики й прагнучи відвернути увагу українців від зростання цін, наростаючого дефолту української економіки та різкого підвищення рівня смертності серед населення, влада Януковича вдається до вибіркового правосуддя, переслідування лідерів опозиції, учених і соціологів. Усвідомлюючи, що весь світ сприймає його як неандертальця, як двічі судимого елемента і що Європейський суд із прав людини скасує несправедливий вирок, ухвалений Юлії Тимошенко, Янукович вирішив задіяти методи, якими вони самі користувалися, коли йшли до влади, а також реанімувати справи 15-річної давності про діяльність «Єдиних енерґетичних систем», — зазначив у документі Олександр Ти­мошенко.

«Проте їхня юридична незграбність і безперспективність підтверджується хоча би тим фактом, що ці справи вже давно закриті Верховним судом України на підставі відсутності складу злочину. Тепер влада зважилася на безпрецедентний крок — звинуватити Юлію Тимошенко в убивстві народного депутата Євгена Щербаня 1996 року. Хоча ще 3 березня 2006 року Юрій

Болдирев, народний депутат від Партії реґіонів, заявляв про те, що замовне вбивство донецького підприємця Євгена Щербаня й ліквідацію Ахатя Брагіна організовано одними й тими ж бандитськими угрупованнями, за якими могли стояти Янукович і його оточення. Наступним кроком Януковича та його злочинного оточення напередодні Святого Христового Воскресіння буде звинувачення Юлії Тимошенко в змові з Понтієм Пілатом», — уважає чоловік екс-прем’єра.

«Прагнучи замести сліди своєї злочинної діяльності з організації політичних переслідувань і знищення опозиції, Віктор Янукович, а також його соратники й організатори розправи Хорошковський, Пшонка, Кузьмін зараз намагаються ввести в оману світову громадськість щодо реального стану справ в Україні. За всі злодіяння Януковичу та його катам доведеться відповідати. А також відповісти за найбільш резонансні вбивства в 1990-х — на початку 2000-х років на території Донбасу й усієї України:

* убивство Ахатя Брагіна, Олександра Момота, Сергія Романа, Сергія Гуцула та ще цілої низки керівників злочинних груп впливу;

* убивство більш як

5 тис. ні в чому не винних хлопців, які були в службах нинішніх вождів України й стали свідками їхньої діяльності. Їхні кістки та трупи досі кричать про злочин у занедбаних шахтах Донбасу;

* тисячі невинних людей, зокрема дітей, заживо похованих у копанках;

* Янукович і його оточення можуть бути причетними до вбивства Вадима Гетьмана, колишнього голови Національного банку України, який прагнув навести лад у питаннях ведення бізнесу, а також і самого Євгена Щербаня, який був досить виваженим керівником і організатором і заважав їм дорватися до влади й великого бізнесу.

Доведеться постати перед судом і за зраду державних інтересів України через:

* підписання Харківських угод, які зараз намагаються замовчувати;

* поступову здачу національної газотранспортної системи;

* багаторазову зміну Конституції України з метою узурпації влади. Народ не обирав президента з такими повноваженнями й не наділяв ними його. Це — очевидна узурпація;

* відповісти перед народом мають і «тушки» — народні депутати, які внаслідок підкупу перейшли на бік влади. Народ не голосував ні за які групки, а голосував за фракції, за програми фракцій, а не за «тушки». Ці люди є зрадниками та державними злочинцями й повинні бути покарані разом із Януковичем і його бандою. Потрібно оголосити нещадний бойкот усім «тушкам» як зрадникам, на яких лежить тавро зради: за тотальну корупцію в усіх гілках влади, відмивання гігантських сум бюджетних коштів на державних проектах, включаючи й проекти Євро-2012, тіньову злочинну приватизацію сім’єю президента і його найближчим оточенням стратеґічних об’єктів за мізерні суми.

Це — те, що зараз повинен знати народ. Це — те, від чого ця бандитська влада намагається відволікти українців, годуючи щодня новими справами проти Юлії Тимошенко, у які вже не вірить ніхто. Почніть із себе — ви піднімалися до влади на крові й трупах тисяч осіб і таким же шляхом ідете. Це вас і погубить», — підсумовує Олександр Тимошенко.

Свою заяву п. Тимошен­ко завершив так: «Я вимагаю негайно припинити безпідставні звинувачення та переслідування моєї дружини Юлії Тимошенко й моєї родини».

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...