Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 16, 2018

НАТО нагадали про боротьбу України проти РФ

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

НАТО нагадали про боротьбу України проти РФ
Евген Чолій

Евген Чолій

У боротьбі проти Російської Федерації (РФ) Україна захищає не лише свій суверенітет та територіальну цілісність, а мир і порядок у світі. Про це у своєму виступі перед комітетом із цивільного виміру безпеки Парламентської асамблеї НАТО заявив Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ).
«СКУ звертає увагу Комітету на те, що боронячи свої східні кордони, Україна одночасно захищає спільні демократичні цінності євроатлантичної спільноти та зупиняє загарбницькі амбіції РФ щодо просування далі на захід. Таким чином, успіх України у цьому, безперечно, є в інтересах НАТО», — сказав він.
На переконання п. Чолія, кінцевою метою аґресивних дій Росії є «не Абхазія, Південна Осетія, Крим, Луганськ чи Донецьк, а відновлення Радянського Союзу», чого неможливо досягти без загарбання України. «Аґресія РФ проти України є частиною ширшого імперіалістичного плану дій, що загрожує стабільності у світі. Незалежна, територіально цілісна та реформована Україна є однією з найкращих гарантій дотримання миру та стабільності у Європі та поза нею», — наголосив президент СКУ.
Він звернув також увагу на потужну дезінформаційну кампанію, яку веде РФ. «Вона розроблена задля переконання світу, що Україна — це держава, яка не відбулася. Ця кампанія має на меті приведення України до Росії без заперечень із боку євроатлантичної спільноти», — зазначив діяч.
Він закликав НАТО вжити «додаткових вагомих кроків», які б сприяли Україні у її боротьбі. «Парламентська асамблея НАТО може зробити дуже цінний внесок, надіславши чіткий сигнал своєї непохитної підтримки незалежності та територіальної цілісності України, та заохотивши держав-членів НАТО наповнити цей сигнал конкретними діями», — підсумував п. Чолій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...