Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Моніторинг дій владних структур України

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Моніторинг дій владних структур України

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав міжнародну спільноту робити моніторинг дій владних структур України щодо громадської організації (ГО) «Центр UA», проти якої було відкрито карну справу та здійснюються допити її членів.
Завданнями організації є сприяння розвитку громадських ініціатив, націлених на посилення впливу громадянського суспільства на владу; сприяння реалізації проектів у різноманітних галузях, що мають на меті розвиток і збереження демократичних процесів в Україні; сприяння реалізації проектів на підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України й створення постійного дискусійного майданчика для представників громадянського суспільства та влади.
Дії з боку влади України щодо ГО «Центр UA» слідують після таких репресій проти українського народу впродовж двох останніх місяців, як брутальне побиття мирних протестувальників і журналістів, безпідставне ув’язнення учасників Євромайдану, прийняття 16 січня ц. р. законів, що серйозно обмежували свободу слова й зібрань, і погрози на адресу Української греко-католицької церкви.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply