Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Міґрантів — уже 6 мільйонів

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Міґрантів — уже 6 мільйонів

Число еміґрантів з України досягло 6 млн людей, або ж сьомої частини всього нинішнього населення держави. Такі дані опублікувала Міжнародна організація з міґрації. Відтік громадян з української держави відбувається, в основному, за рахунок студентів. Половина українських міґрантів — молодь віком до 35 років.

За три останніх роки кількість тих, хто бажає навчатися за кордоном, зросла мінімум на 10 %. Про це повідомила Ганна Уразова, консультант з освітніх програм однієї з освітніх аґенцій. За її словами, найчастіше українські студенти обирають для навчання Британію, Канаду, Латвію, Литву, Польщу, США та Чехію. «Перш за все — через вищу якість освіти. Адже тут навчальні програми є актуальними й мають практичний характер», — констатує фахівець.

Крім того, за словами Павла Розенка, експерта Центру Разумкова, Україна відлякує молодь низьким рівнем соціальних послуг, недоступністю житла, відсутністю національного культурного простору та професійних перспектив. До того ж про довготермінову стратеґію на українському ринку праці зараз ні­хто й не говорить, зазначає експерт. Соціологічне опитування київського центру «Софія» свідчить, що понад половину молодих жителів України віком від 18 до 29 років готові еміґрувати. Середня зарплата в Україні — близько 370 USD — у числі найнижчих на пост­радянському просторі, не кажучи про європейські країни.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...