Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Львівська молодь показала своє бачення СКУ

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Львівська молодь показала своє бачення СКУ

У Львові 29 березня ц. р. презентували проект під назвою «Молодь про Світовий конґрес українців» із нагоди 50-річчя діяльності СКУ. Про це повідомили представники Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету (НУ) «Львівська політехніка», організатори заходу. «Львів — перше місто України та світу, в якому МІОК репрезентував цей просвітницький проект із нагоди відзначення 50-ліття діяльності СКУ», — зазначили вони.
Організатори розповіли, що для реалізації цього проекту студенти-журналісти «Львівської політехніки» створили низку тематичних короткометражних відеосюжетів, які розкривають провідні напрями діяльності СКУ. Таким чином, упродовж 2017-2018 рр. відеоролики будуть презентовані у містах України та 53-х країнах-членах СКУ.
Захід відбувся за участі: Ірини Мицак, голови Світової комісії з відзначення 50-ліття заснування СКУ; Сергія Касянчука, голови представництва СКУ в Україні; Юрія Бобала, ректора НУ «Львівська політехніка»; Оксани Юринець, народного депутата Верховної Ради України.
Як писав «Міст», цього року СКУ урочисто розпочав відзначення 50-ліття своєї діяльності в об’єднанні українських громад усього світу для просування інтересів України й українського народу під гаслом «Українці разом — майбутнє за нами!».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...