Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Керівники СКУ зустрілися з високопосадовцями ООН

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Керівники СКУ зустрілися з високопосадовцями ООН

Зустріч в ООН

Евген Чолій, президент Світового конґресу українців (СКУ), нещодавно зустрівся у Нью-Йорку з помічником Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй (ООН) із прав людини Іваном Симоновичем, директором Відділу політики та посередництва при Департаменті ООН із політичних питань Левентом Більманом і головою політики Бюро президента Генеральної асамблеї ООН Камалем Амакране.
Президент СКУ зазначив, що російська гібридна війна проти України загрожує глобальній безпеці, та наголосив, що міжнародне співтовариство мусить надати Україні гуманітарну допомогу та здійснювати тиск, щоб Російська Федерація (РФ) уповні виконувала Мінські домовленості.
Під час цих зустрічей п. Чолій також акцентував на необхідності протидіяти російській дезінформації та реагувати на порушення людських прав жителів незаконно окупованого Кримського півострова й українських громадян, у т. ч. й політичних в’язнів у РФ.
Тамара Ґалло-Олексій, президент Українського конґресового комітету Америки та заступник голови Ради СКУ з питань ООН, узяла участь у зустрічі з помічником Генерального секретаря ООН із прав людини. «Ці зустрічі були продуктивні, і високопосадовці ООН заявили, що будуть продовжувати стежити за ситуацією в Україні та РФ, аби запевнити, що фундаментальні цінності, закріплені в статуті ООН, будуть поважатися», — зазначив президент СКУ.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply