Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Христос Воскрес!

Автор:

|

Квітень 30, 2016

|

Рубрика:

Христос Воскрес!

Христос Воскрес!

Світовий конґрес українців (СКУ) щиро вітає ієрархів і духовенство українських Церков, Президента, прем’єр-міністра, голову Верховної Ради та Збройні сили України, голів усіх складових організацій СКУ та українців усього світу зі світлим днем Христового Воскресіння!
Воскресіння Сина Божого є найбільшим і найвеличнішим святом, яке символізує перемогу життя над смертю, наповнює наші серця піднесеністю і радістю та вселяє в наші душі віру в краще майбутнє. Цього величного дня ми дякуємо Воскреслому Ісусу Христу за Його ласки, згадуємо тих, хто вже відійшов у вічність, та просимо покровительства для рідних і близьких. Ми також молимося за нашу духовну Батьківщину, за її мужніх захисників, за всіх постраждалих від ворожої аґресії та за мир та благополуччя для всього українського народу в Україні.
Нехай же світло Христового Воскресіння зігріває й оберігає всю світову українську родину та зміцнить її в єдності та натхненні для подальшої праці на захист незалежності та територіальної цілісності України і на її утвердження як демократичної, європейської та заможної держави.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply