Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Евген Чолій відвідав Випані

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Евген Чолій  відвідав Випані

Президент СКУ 22 жовтня 2011 р. виголосив головну доповідь на святковому бенкеті з нагоди XXIX Крайового з’їзду Організації оборони чотирьох свобод України (ООЧСУ) і XVI Крайового з’їзду Об’єднання жінок оборони чотирьох свобод України (ОЖ ОЧСУ), що відбувся в м. Випані (штат Нью-Джерзі).

Евген Чолій привітав учасників з’їздів цих двох братніх організацій і висловив признання за їхню велику працю у збереженні української національної ідентичності та поширенні правдивої інформації про українські питання в американському середовищі. Він, зокрема, відзначив їхній внесок у здобуття Україною незалежності. Пан Чолій закликав

ООЧСУ й ОЖ ОЧСУ активно підтримувати діяльність СКУ, головно в питаннях євроінтеґрації України та дотримання владними структурами цієї країни поваги до основних прав і свобод людини.

Окрім цього, президент СКУ подякував за провідництво поперед­нім головам організацій — Михайлу Козюпі та Христі Верещак і побажав успіхів їхнім наступникам, якими стали Степан Качурак і обрана на ще один термін Христя Верещак. Учасників з’їздів ООЧСУ й ОЖ ОЧСУ також поздоровив Стефан Романів, генеральний секретар СКУ.

Прес-служба СКУ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply