Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Діаспора обурена підтвердженням вироку Тимошенко

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Діаспора обурена підтвердженням вироку Тимошенко

Світовий конґрес українців (СКУ) висловив глибоку стурбованість рішенням Апеляційного суду Києва в справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це йдеться в прес-релізі організації. «СКУ вбачає тісний зв’язок між таким рішенням і низкою послідовних дій владних структур України в цій справі, серед яких насамперед — невиправданий арешт лідера опозиції Юлії Тимошенко, судовий процес, що проходив без дотримання міжнародних стандартів справедливості, прозорості та незалежності, а також засудження за політичні рішення на основі застарілого законодавства радянського типу», — підкреслюється в документі.

СКУ поділяє висловлені на цю тему заяви провідних держав світу й високих міжнародних інституцій, у яких наголошується на політичній умотивованості рішення Апеляційного суду, висловлюється занепокоєння станом демократії та верховенства права в Україні, а також стверджується про віддалення України від європейських цінностей.

«СКУ закликає владні структури України дотримуватись основних європейських демократичних цінностей і припинити політичне переслідування лідера опозиції Юлії Ти­мошенко», — заявив Евген Чолій, президент СКУ.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...