Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Тимошенко написав лист Януковичу

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Тимошенко написав лист Януковичу

Чоловік екс-пре­м’єра України Юлії Тимошенко, Олександр, у відкритому листі до Віктора Януковича закликав його опам’ятатися й відмовитися від курсу «злочинної влади». «Фактично Ви — Янукович — і Ваші соратники оголосили обвинувальний вирок на адресу лідера об’єднаної опозиції. Прислухайтеся до світу, який цурається Вас і дивиться на Вас як на диктатора. Якщо називати мою дружину вбивцею, то треба назвати вбивцями і всю Вашу донецьку компанію і Вас особисто, тому що за час Вашого царювання на Донбасі були вбиті тисячі молодих людей, вбиті відомі керівники злочинних банд, депутати, громадські діячі, по трупах яких Ви прийшли до влади», — сказано у відкритому листі Олександра Тимошенка до президента Януковича.

Вигнанець зазначив, що за допомогою відео­камер, установлених у палаті Юлії Тимошенко в харківській лікарні, «Ви, як маніяк і збоченець, спостерігаєте, що робить ця маленька, але сильна духом жінка. Наступним Вашим кроком повинна стати пряма участь у допитах і катуваннях Юлі».

Пан Тимошенко також вимагає негайно звільнити із займаних посад «організаторів політичних репресій» — Валерія Хорошковського, першого віце-прем’єра України; Сергія Льовочкіна, голову Адміністрації президента; Віктора Пшонку, генерального прокурора, та його першого заступника Рената Кузьміна; «продажних суддів» Родіона Киреєва й Сергія Вовка.

«Громадянине Янукович, фактично Ви привласнили владні повноваження, перебудувавши систему органів влади на 100 % контролю за функціонуванням усіх гілок влади, хоча такі дії ще 2005 року визнавалися Конституційним Судом України як неконституційні», — підкреслює чоловік екс-прем’єра. Він закликав п. Януковича «опам’ятатися, поки не пізно», зауваживши, що «народний трибунал уже засідає». «Ми проти бойкоту України як великої європейської держави. Але ми за повний бойкот і світове іґнорування Вашої злочинної влади», — підсумував Олександр Ти­мошенко.

Нагадаємо, що Віктор Янукович заявив у інтерв’ю аґентству Bloomberg, що злочини, за якими зараз відкриті карні справи, були скоєні за участю Тимошенко. «Це не є секретом для всього світу — це сталося. У тому числі убивство Щербаня. Там були мотиви», — зазначив президент. Проте пізніше він усе ж таки додав, що встановити причетність Леді Ю до вбивства Щербаня може лише суд.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply