Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Українцям обмежили перебування у РФ

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Українцям обмежили перебування у РФ

Час перебування міґрантів, які приїхали до Російської Федерації (РФ) без візи, із 1 січня 2014 року було обмежено. Як і раніше, таким особам можна буде перебувати в країні протягом трьох місяців, проте «термін тимчасового перебування у РФ іноземного громадянина, котрий прибув у порядку, що не вимагає отримання візи, не може сумарно перевищувати 90 днів протягом кожного періоду тривалістю 180 діб».

Досі іноземний громадянин, котрий має право на безвізовий в’їзд, пробувши до РФ 90 днів і повернувшись на батьківщину, міг знову в’їхати в Росію вже за кілька днів. У Федеральній міґраційній службі (ФМС) зазначили, що закон спрямований на протидію нелегальній міґрації. За оцінками ФМС, у РФ нелегально працює близько 3,5 млн іноземців.
Різван Курбанов, заступник голови комітету Держдуми з конституційного законодавства та держбудівництва й автор цієї законодавчої ініціативи, повідомив, що кількість іноземних громадян, котрим, за законом, буде обмежено в’їзд у Росію, складе близько 1,3 млн осіб.
Росія посідає друге місце у світі за кількістю міґрантів. За чотири попередніх роки у РФ було зафіксовано зростання в’їзду іноземних громадян майже на 40 %. Як пояснив Костянтин Ромодановський, голова відомства ФМС, це, з одного боку, свідчить про розвиток економіки, про те, що є попит на робочу силу, а з іншого — це виклик, «оскільки їдуть не зовсім ті, кого очікували».
Зараз у Росії мешкає понад 3 млн незаконних міґрантів. «На території Росії – близько 8,5 млн. осіб, котрі користуються правом безвізового в’їзду. Незаконні міґранти, в основному, із країн Співдружності Незалежних Держав, законно в’їхали в нашу країну, але порушили термін перебування. За нашими оцінками, на території Росії є 3,5-3,6 млн іноземних громадян — тих, хто перевищив термін законного перебування в країні та працює незаконно», — заявив п. Ромодановський. За останніми даними ФМС, в’їзд у РФ торік було заборонено майже 430 тис. іноземців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply