Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

У Москві повернули Шевченка на місце

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

У Москві повернули Шевченка на місце

Пам’ятник Тарасові Шевченку в Москві, раніше демонтований, повернули на старе місце. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України. Зараз монумент законсервували, ремонтні роботи будуть остаточно завершені навесні 2013 року. Крім того, планується впорядкувати прилеглу до пам’ятника територію.

«У рамках українсько-російського діалогу та на виконання домовленостей президентів України та Росії реставраційні роботи закінчаться до проведення 2014 року спільних заходів із відзначення 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря», — наголошують у мерії Москви.
Як повідомлялося, раніше почалися планові роботи з демонтажу скульптури Тарасові Шевченку. Роботи виконувала реставраційна організація «Деко Структур». Пам’ятник українському поетові належить до об’єктів культурної спадщини федерального значення. Скульптура роботи Юлія Сінкевича, Михайла Грицюка й Анатолія Сніцарєва є бронзовою фігурою поета заввишки 5,6 м на гранітному постаменті. Пам’ятник поруч із набережною Шевченка було встановлено 1964 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...