Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Шукають голову псевдоукраїнської організації

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Шукають голову псевдоукраїнської організації

Міщанський суд Москви оголосив у розшук Богдана Безпалька, голову створеного без участі української громади Федеральної національно-культурної автономії українців Росії. Як повідомляється, п. Безпалька оголошено в розшук через систематичну неявку на засідання суду в справі за обвинуваченням його в застосуванні сили до Наталії Шаріної, директора Бібліотеки української літератури в Москві.

«Беручи до уваги факт, що даних про проживання п. Безпалька за місцем реєстрації в матеріалах справи немає, сам обвинувачений для розслідування справи до суду не приходить, ухиляється від явки, інформацією про його реальне місцезнаходження суд не володіє, суд вважає за необхідне оголосити розшук підсудного», — говориться в документі.
Згідно з постановою, Багдан Безпалько обвинувачується п. Шаріною в тому, що вчинив стосовно неї злочин, який класифікується як завдавання побоїв і вчинення насильницьких дій, котрі завдали фізичного болю. Відповідну заяву про побиття Наталія Шаріна подала ще 22 листопада 2011 року.
Протягом проведення судових засідань п. Безпалько на них не з’являвся, спочатку мотивуючи це хворобою, а потім узагалі не інформуючи про причини своєї відсутності. «З матеріалів слідства цілком очевидно, що Богдан Безпалько неодноразово запрошувався на судове засідання, однак примусово залучити його не було можливості», — ідеться в документі.
Крім того, суд встановив, що п. Безпалько особисто проінформований про наявність щодо нього карної справи, спеціально не приходить у суд і не сповіщає про причини відсутності на засіданнях. «З огляду на зазначені обставини, суд дійшов висновку, що підсудний Безпалько ховається від суду й місце його перебування – невідоме. Після з’ясування місцеперебування п. Безпалька в терміновому порядку доставлять у приміщення мирового судді», — говориться в постанові.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply