Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Путін хоче вислати українців

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Путін хоче  вислати українців

Прем’єр-міністр Російської Федерації (РФ) Володимир Путін заявив про масове ухилення від сплати податків міґрантів з України. Про це він сказав під час відвідин Федеральної міґраційної служби (ФМС) РФ, де йому продемонстрували інтерактивну міґраційну карту РФ. Під час демонстрації Костянтин Ромодановський, голова ФМС, повідомив прем’єру, що найбільші групи ризику — це прибульці з Узбекистану (27 %) та України (21 %).

«Громадяни України приїжджають на дві доби, заробляють гроші, не платять податків, на один день їдуть до себе й знову повертаються», — розповів пан Ромодановський, зазначивши, що фактично закон начебто не порушується. «Обходять його», — констатував пан Путін. При цьому в повідомленні не вказується, чи обговорювалися на зустрічі можливі варіанти вирішення проблеми.

Російський прем’єр запропонував закривати на 5—10 років в’їзд до РФ для порушників міґраційного законодавства, а також запровадити карну відповідальність за надання нелеґалам роботи й житла. Як випливає з його бесіди з паном Ромодановським, російська влада особливо не задоволена міґрантами з України. «Росія не має наміру закриватися чи відгороджуватися від будь-кого, але що нам, безумовно, необхідно — це посилити вимоги до якості міґраційної політики, зокрема реґулювання трудової міґрації», — зауважив Володимир Путін.

Водночас, очільник уряду виступив з ініціативою щодо створення у РФ центрів доміґраційної підготовки, де міґранти проходитимуть професійну підготовку, а також вчитимуть російську мову, основні закони країни, культурні норми й традиції народів Російської Федерації. «Пропонується закрити в’їзд до Росії на термін від п’яти до десяти років, а можливо, і на триваліший період для тих, хто попався на неодноразовому злісному порушені міґраційного законодавства або був висланий із країни за судовим рішенням», — наголосив пан Путін.

Варто зазначити, що національне питання стало частиною порядку денного російської влади ще торік, після погрому на Манежній площі. Володимир Путін неодноразово заявляв, що приїжджі мають поважати місцеве населення й дотримуватися не тільки законів, але й звичаїв. На зустрічі з футбольними фанатами, багато з яких має націоналістичні погляди, прем’єр-міністр пообіцяв, що приділить увагу цьому питанню у своїй передвиборній програмі.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply