Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Працівників бібліотеки – у поліцію?

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Працівників бібліотеки – у поліцію?

Голова Федеральної національно-культурної автономії «Українці Росії», створеної без погодження з українською громадою, через півтора року висунув зустрічний позов проти свого колишнього начальника Наталії Шаріної, директора Бібліотеки української літератури (БУЛ) у Москві.

Про це повідомила сама п. Шаріна: «Учора мене і ще двох співробітників примусово доставили в поліцію як свідків у карній справі про нібито побиття Б. Безпалька 17 жовтня 2011 року, який на той час числився працівником БУЛ». При цьому вона наголосила, що жодні повістки про розгляд цієї справи раніше не приходили ні на адресу бібліотеки, ні їй додому, тому примусовий привід у такому разі суперечить російському законодавству.
Н. Шаріна висловила здивування, що свідками на боці Б. Безпалька виступають звільнений 2010 року колишній працівник бібліотеки Сергій Сокоров і Микола Журавльов. Адже карну справу за позовом Богдана Безпалька було порушено у квітні 2012 року, тобто майже через рік після цих подій. П. Шаріна нагадала, що п. Безпалько вже півтора року не приходить на засідання Міщанського суду Москви з розгляду карної справи, у якій він проходить обвинуваченим у завдаванні їй тілесних ушкоджень.
«8 лютого 2013 року Міщанський суд Москви оголосив п. Безпалька у федеральний розшук за систематичне нез’явлення на засідання суду в цій справі», — зазначила директор БУЛ, підкресливши, що 17 жовтня 2011 року Богдан Безпалько завдав їй і ще одній співробітниці тілесних ушкоджень, що було задокументовано згідно з російським законодавством. За словами Наталії Шаріної, така неадекватна реакція з боку п. Безпалька була викликана тим, що вона вимагала від нього припинити дивитися сороміцькі матеріали в читальному залі бібліотеки. Пані Шаріна повідомила, що на 15 березня заплановано черговий судовий розгляд її позову проти п. Безпалька.
А на запитання, чому її примусово доставили в поліцію, директор БУЛ припустила, що таким чином її змушують забрати заяву проти Богдана Безпалька. «Упродовж півтора року п. Безпалько жодних дій не робив, а лише ухилявся від суду. І тут раптом перед судовим засіданням 15 березня починаються такі події. Очевидно, аби змусити мене піти на перемир’я й щоб я відкликала свою заяву», — констатувала вона.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...