Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Підпільний гуртожиток

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

Підпільний гуртожиток

У Москві поліція виявила підпільний гуртожиток, поінформувала прес-служба Управління внутрішніх справ по Центральному адміністративному округу Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Москві. «На території заводу, розташованого на Нижній Красносельській вулиці, в одній із двоповерхових будівель, функціонує підпільний гуртожиток. У приміщенні — близько 40 кімнат, у кожній стояли двоярусні ліжка, де мирно дрімали нелеґальні мешканці», — ідеться в повідомленні.

Загалом у будівлі проживало 287 осіб, 72 з них — росіяни, один громадянин прибув із Ґвінеї, 51 — з України, 27 — з Молдови, 26 — із Таджикистану, 96 — з Узбекистану, 14 — із Білорусі. Усі вони пояснили, що приїхали в російську столицю з метою працевлаштування, інформацію про гуртожиток знайшли в Інтернеті, а за житло платили 3 USD за добу. Гроші вони здавали касирові при вході у будівлю.

Повідомляється, що всіх мешканців доставили у відділ поліції для подальшого розгляду. Під час перевірки документів виявилося, що в чотирьох іноземців закінчився термін дії дозволів на перебування на території РФ. Незабаром на затриманих будуть підготовлені документи для видворення з території РФ. Зараз проводиться перевірка та встановлюється, яким чином на території заводу було організовано підпільний гуртожиток.

Ігор Соловей

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply