Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

ОУР оскаржило свою ліквідацію

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

ОУР оскаржило  свою ліквідацію

«Об’єднання українців Росії» (ОУР) подало апе­ляцію до Апеляційної колеґії Верховного суду Російської Федерації (РФ) на рішення про ліквідацію організації. Про це йдеться в скарзі, підписаній Т. Дудком, головою ОУР.

«Відповідач уважає рішення Верховного суду про ліквідацію ОУР незаконним і необґрунтованим», — зазначено в апеляційній скарзі.

Як писав «Міст», 18 травня Верховний суд РФ ухвалив рішення про ліквідацію ОУР і виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Після цього Міністерство закордонних справ України поширило заяву, у якій було наголошено, що рішення Верховного суду РФ свідчить про упере­джене ставлення в Росії до діяльності української діаспори.

9 квітня Міністерство юстиції Росії зареєструвало нову Федеральну національно-культурну автономію «Українці Росії», на установчий з’їзд якої не пустили українських журналістів, а українська діаспора заявила, що ця організація створюється без її відома. 26 травня в Москві представники української спільноти постановили створити Український конґрес Росії (УКР) — всеросійської організації української громади у РФ.

 Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply