Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Міжнародні Шевченківські читання

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Міжнародні Шевченківські читання

«Круглий стіл» «Східна українська діаспора в контексті сучасних культурно-історичних і суспільно-політичних процесів: досвід взаємодії Казахстану, України і Росії» пройшов в Астані 16—17 березня в межах Міжнародних Шевченківських читань. Захід був організований за підтримки Республіканського об’єднання юридичних осіб «Рада українців Казахстану» та Посольства України в Республіці Казахстан (РК).

Учасники «круглого столу» — представники українських етно-культурних об’єднань Казахстану, Російської Федерації (РФ), Узбекистану, Киргизстану, Туркменістану, органів державної влади РК, Міністерств закордонних справ (МЗС) України та РК, Української всесвітньої координаційної ради, учені Казахстану, України й РФ, депутати парламенту РК, представники наукової та творчої інтелігенції, інститутів громадянського суспільства, молоді й мас-медіа.

У рамках акції в Палаці школярів імені Утемісова провели святковий концерт, а також виставку народного декоративно-прикладного мистецтва, організовану Громадським об’єднанням українців «Оберіг» м. Астани. Відкрив захід Юрій Тимощенко, заступник голови Асамблеї народу Казахстану, депутат меджлісу РК і голова «Ради українців Казахстану». Із вітальним словом до учасників і гостей концерту звернувся Олег Дьомін, посол України в Казахстані. Мета цих акцій — пропаґанда національних культур етносів, що проживають у Казахстані, зміцнення єдності народу Казахстану, сприяння внутрішньополітичній стабільності та громадській злагоді.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply