Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Директорку української бібліотеки залишили під арештом

Автор:

|

Грудень 10, 2015

|

Рубрика:

Директорку української бібліотеки залишили під арештом
Наталія Шаріна

Наталія Шаріна

У Росії суд залишив під домашнім арештом Наталію Шаріну, директора української бібліотеки. Московський міський суд відхилив клопотання захисту обвинуваченої про скасування її домашнього арешту як занадто суворого запобіжного заходу.
Захист п. Шаріної й далі оскаржуватиме рішення суду про продовження домашнього арешту. Про це заявив Іван Павлов, її адвокат. «Суд залишив чинним рішення Таганського районного суду про утримання Наталії Шаріної під домашнім арештом терміном до 27 грудня ц. р. Ми й далі оскаржуватимемо це рішення у касаційному порядку. Найближчим часом подамо скаргу до президії Мосміськсуду. До того ж, якщо слідчий захоче продовжити арешт, до 27 грудня відбудеться засідання у районному суді, на яке ми також серйозно налаштовані», — сказав правник.
Він також прокоментував телевізійний сюжет «Бібліотека імені Бандери», що вийшов нещодавно на каналі НТВ, назвавши це «черговим зливанням цього телеканалу». «Причому це було просто зливання брудної води, а не інформації. Фактів та аргументів там не було. Мені здається, сюжет — украй непереконливий. Телеглядачеві так і не пояснили, у чому ж провина директора бібліотеки», — сказав п. Павлов.
Як писав «Міст», 28 жовтня ц. р. в Бібліотеці української літератури в Москві відбулися обшуки, після яких її директора затримали та посадили під домашній арешт до 27 грудня. Жінку звинувачують у розпалюванні національної ненависті та ворожнечі через поширення «екстремістських книг». Наталія Шаріна все заперечує.

Юлія Поліковська, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply