Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/cb2fdaf711_122961-300x200.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Для роботи в Москві — відбитки пальців

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Влада Москви має намір запровадити обов’язкову процедуру зняття відбитків пальців для іноземців, у тому числі українців, які хочуть отримати дозвіл на роботу в російській столиці. «Столичне управління Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації (РФ) подасть пропозиції про запровадження обов’язкової процедури дактилоскопії для іноземців і осіб без громадянства при видачі дозволів на роботу», — заявило джерело в міській адміністрації м. Москви. За неофіційними даними, відповідне рішення координаційної наради щодо забезпечення правопорядку в російській столиці затвердив її мер Сергій Собянін.

Тим часом у РФ пропонують зробити обов’язковим для трудових міґрантів, які приїжджають туди працювати, знання російської мови хоча б на мінімальному рівні. «Кожен міґрант, котрий приїжджає до Росії, має знати принаймні основи російської мови», — заявив Костянтин Ромодановський, голова Федеральної митної служби (ФМС) РФ. За його даними, зараз у РФ перебувають близько 9 млн іноземних громадян, більшість із яких — з країн СНД, і приблизно 29 % із них не знають російської мови. ФМС вже пропонувала ввести спеціальні тести на знання російської мови. З відповідною ініціативою виступив Борис Гризлов, голова Державної думи РФ.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...