Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Подяка жертводавцям

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Подяка жертводавцям

В українській пресі було поміщене звернення ЗУАДК до української громади в справі збору фондів на викінчення шкільного будинку в селі Волиці Бережанського району на Тернопільщині (Україна).

Цим повідомляємо шановних жертводавців, що на згадане звернення відгукнулися такі особи й товариства (за алфавітом): П. Байко (Парма, ОГ); М. Бойчук (Філадельфія, ПА); П. і З. Дац (Парма, ОГ); А. Зварун (Остін, ТХ); В. Колюбінський (Феніксвіл, ПА); П. Перун (Нью-Брітейн, КОН); О. Процик (Трой, МІ); О. Росі (Нью-Йорк, НЙ); Товариство українських інженерів (Філадельфія, ПА); Tовариство українських сеньйорів (Філадельфія, ПА); Фундація українського народного дому (Пассейк, Нью-Джерзі); І. Цебрій (Норт-Порт, ФЛ); Ю. Чорній (Палатайн, ІЛ); Т. Ясінська (Сільвер Спрінґс, МД).

Нам повідомили, що отримали допомогу на суму $4,005 і що на свято Ганни в церкві с. Волиці о. Роман виголосив подяку поіменно всім меценатам з Америки. Хор співав їм «Многая літа!»

Таким чином, екзекутива ЗУАДК щиро дякує згаданим жертводавцям за їхні пожертви, а особливо — за співчутливе розуміння необхідності допомогти школярам продовжувати навчання у своїй власній школі, і повідомляє, що збірку закінчено. Повний фінансовий звіт за витрачені кошти й записане відео буде розміщено на нашій веб-сторінці.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply