Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

Наречена з України

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Наречена з України

Українка, яку «виграв» винороб Ґреґ Морґан у конкурсі на новозеландському радіо, уже полетіла до свого нареченого. Скандал трапився рік тому, коли одна з радіостанцій Нової Зеландії влаштувала конкурс для слухачів «Стань переможцем і отримай «приз» — дружину-українку». Обурилися всі, хто дізнався про це: українська громада сусідньої Австралії, феміністки, політики. У підсумку радіостанція тихо згорнула акцію.

Коли скандал ущухнув, переможець конкурсу тихцем приїхав в Україну й зустрівся зі своїм «виграшем» — 27-річною Іриною із Запоріжжя. Пан Морґан прибув у аеропорт Донецька 26 березня минулого року. «Це був гарний час. Зустрічався з Іриною, ми пішли в боулінґ, знайомилися. Розмовляв і з її мамою й батьком, із близькими членами родини, у тому числі з братом», — розповів потім Ґреґ у прямому ефірі на радіо в Новій Зеландії.

У тому самому радіо­інтерв’ю п. Морґан пояснив, чому обрав Україну: він не відчуває жодної конкуренції з українськими чоловіками, оскільки вони є п’яницями й алкоголіками. А от «радіонаречена» свої мотиви розмістити анкету на сайті служби знайомств з іноземцями розкрила в передачі на новозеландському каналі «20/20»: «Я ніяк не могла зав’язати серйозних стосунків. Було прикро, адже безліч моїх подруг уже вискочило заміж, і що робити, коли ти — одна… Почала замислюватися: а чи все зі мною гаразд? Хлопцям мого віку хочеться просто розваг, сексу, а мені хотілося серйозних стосунків. Я не відчувала, що мене виставили на продаж, — усю історію бачу зі своєї точки зору».

Як і належало за умовами конкурсу, Ґреґ використовував повний набір прийомів «принца на білому коні», наданих шлюбною аґенцією: дарував пишні букети, катав Ірину Дніпром на річковому трамвайчику. Усе це тривало 12 днів. Домовилися, що дівчина прилетить до Нової Зеландії, щойно отримає візу. Процес затягнувся на чотири місяці, тож пара щодня спілкувалася за допомогою Skype. Нарешті в середині літа Ірина вирушила до Нової Зеландії. Чоловік чекав на неї на летовищі в краватці-метелику й із пишним букетом. Зустріч зняв на відео той же телеканал, щоб опісля подати як акт єднання люблячих сердець після вимушеної розлуки. Показали також кадри щасливої парочки, що їде берегом океану на позашляховику, піднімається на гору фунікулером і фотографується на тлі національного прапора Нової Зеландії.

«Чи говорили ви слова кохання одне одному?» — спитав журналіст. «Кілька разів. Гадаю, ми бачимо це питання однаково. А про те, щоби зробити пропозицію, я вже подумував… Напевно, зроблю в потрібний час і в потрібному місці», — відповів Ґреґ. Бажаючи дізнатися, чому чоловік обрав саме цю дівчину, ведуча передачі новозеландського каналу взялася перебирати разом із ним анкети. «Ось ця й здалася мені грайливою. До того ж у неї гарні дані», — відповів новозеландець, висмикнувши зі загального стосу анкету Ірини. До слова, Україну в передачі згадували як «не дуже багату», але «цілком європейську» країну, яка може вважатися «батьківщиною янголів», адже там так багато чарівних дівчат.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply