Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

З’явилася нова організація українців

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

З’явилася нова організація українців

В Австрії створено нову громадську організацію «Українці у світі». Координатор громадської організації — Марія Богуславська. «Об’єднаємося через дискусії, через «круглі столи», через наші з’їзди, через залучення інтелектуальної еліти, цим заявимо ми про себе як про потужну силу в Україні та спонукаємо до написання законів і захисту наших прав нашою Батьківщиною. Відстоїмо й ініціюємо наше право віддати свій голос за кордоном у парламентських і президентських виборах в Україні», — зазначила п. Богуславська.

У вступі України до європейської асоціації координатор цієї громадської організації вбачає нові можливості, адже сьогодні за межами України проживає 18 млн українців. Серед них близько 7,5 млн — трудові міґранти та студенти.
«Щороку українці, які працюють за кордоном, переказують в Україну понад 7 млрд USD, що значно перевищує обсяг прямих іноземних інвестицій у економіку країни. Внесок міґрантів і еміґрантів у економіку України сягає 23 % її сукупного внутрішнього продукту. Ми не можемо просто ігнорувати наших співвітчизників за кордоном. Вони також мають свої проблеми, вони також мають свої права. Вони також – сини і доньки великого, могутнього українського народу!» — прокоментував подію Олег Пилипенко, заступник голови громадської організації «СПАС», із якою співпрацює Марія Богуславська.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply