Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 24, 2019

Як наші празникують в Італії

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Як наші празникують в Італії

Діти Пезаро

У день празника Введення в храм Пресвятої Богородиці, громада Української греко-католицької церкви міста Пезаро (Італія) відсвяткувала свій храмовий празник. На запрошення о. Володимира Медвідя, капелана парафії, на храмове свято прибули: о. Петро Голіней (докторант Східного Інституту м. Риму), а також квартет студентів Української папської колегії святого Йосафата.
Перед початком Божественної Літургії відбувся чин освячення нових ієрейських церковних риз, які пожертвувала парафіянка Ярослава Савіцька. Божественну Літургію очолив о. Петро, котрий також виголосив проповідь, під час якої закликав не боятися поручити себе і своїх дітей Богові, а також під особливу опіку Пречистій Діві Марії. Божественну Літургію супроводжував квартет студентів, який своїм чудовим співом прикрасив свято.
На закінчення Божественної Літургії відбулося мирування й окроплення всіх присутніх свяченою водою. після цього свято продовжилося в парафіяльній ораторії святковим концертом, який приготували матері за участі найменших парафіян, а також церковного хору громади. На свято прибули численні запрошені та гості. Завершилося свято святковою трапезою і «многоліттям».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...