Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Випускникам вручили атестати зрілості

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Випускникам вручили атестати зрілості

Учні української школи «Престиж»

Учні української школи «Престиж» у Римі отримали атестати зрілості й табелі успішності. Їх вручення здійснив Євген Перелигін, посол України в Італії, разом із директором Міжнародної школи Людмилою Івановою та директором римської школи Тетяною Тарасенко. Урочиста церемонія відбулась у приміщенні посольства України в Італії.

Закінчився навчальний рік святом Останнього дзвоника та Днем відкритих дверей — записом дітей на наступний навчальний рік. З вітальним до учнів школи звернулися словом посол України у Ватикані Тетяна Іжевська, голова Асоціації «Свята Софія» о. Марко й аташе з питань культури та освіти посольства України в Італії Олексій Прищепа. На святі були присутні також італійські гості: президент Федерації італійських жінок за мир Елізабетта Ністрі та президент асоціації Salvamamme Грація Пассері, котрі подарували дітям іграшки та книги.
Українська школа й дитячий садочок у Римі цього року святкували свою п’яту річницю. Посольствам України в Італії, Ватикані й Українській греко-католицькій церкві Тетяна Тарасенко вручила подяки від батьківського комітету та педагогічного колективу за багаторічну співпрацю. На закінчення свята учні школи виступили з концертною програмою, яку підготувала вчитель музики Лілія Білик.
Школа «Престиж» була заснована 2008 року Центральною координаційною радою українських організацій в Італії за підтримки Міністерства освіти України та Міжнародної української школи, створеної для українських дітей, котрі проживають за кордоном. Школа розташована в центрі Риму. Заняття проводяться щосуботи. При цьому навчальному закладі діють також курси італійської мови, музична школа та хореографічний гурток «Веселка». Міжнародна школа працює у 15 країнах світу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply