Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

«Веселка» в Римі отримала дитячі книжки

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

«Веселка» в Римі отримала дитячі книжки

Проект «Три «Веселки» успішно завершився! Завдяки співпраці депутата Львівської міської ради Ярослава Музичка, директора українського видавництва «Веселка» Василя Степаненка та головного редактора «Української газети» Маріанни Сороневич в Італію прибула партія українських художніх книжок для дітей дошкільного та шкільного віку.

Раніше редактор часопису українців Італії «Українська газета» Марінна Сороневич звернулася до п. Музичка з проханням допомогти з придбанням книг для першого українського дитсадка «Веселка» в Римі. Депутат підтримав цю ідею та звернувся по допомогу до генерального директора видавництва «Веселка» Василя Степаненка, котрий надав дитячу літературу не лише для римського садочка, а й для львівського дитсадка з такою ж назвою. Так цей проект отримав назву «Три «Веселки».
Львівські дітлахи вже зі задоволенням читають подаровані книжечки, адже отримали їх іще на початку літа. А до маленьких українців у Італії подарунки доїхали нещодавно. Транспортувати літературу до Апеннін допомагав депутат Верховної Ради України Михайло Хміль і сам Ярослав Музичко.
Маріанна Сороневич щиро подякувала за такий дарунок і висловила думку, що це вперше за історію українського шкільництва в Італії малята отримують стільки уваги від представників української влади. «Ми одержали партію дитячої літератури: 7,5 тис. примірників, 130 найменувань вартістю 50 тис. грн. Це — книжки для різних вікових груп, тому було вирішено поділити їх серед українських шкіл і бібліотек. На думку п. Музичка, дуже символічним є те, що видавництво «Веселка» подарувало книги для маленьких українців у Львові та Римі. «Якби кожне видавництво, яких в Україні є досить багато, долучилося до цієї благородної справи, то нам би вдалося вирішити проблему зі забезпеченням літературою шкіл і садків», — наголосив депутат.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply